Фізика. Ч. VI : Термодинаміка

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичний збірник задач призначений для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітніми програмами спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)». Навчально-методичний збірник задач вміщує завдання за програмою курсу фізики, які призначені для проведення поточного контролю підготовки студентів до практичних занять.
збірник задач, самостійні роботи, термодинаміка, внутрішня енергія, робота газу, теплота, теплоємність, перший закон термодинаміки, адіабатичний процес, тепловий двигун, ентропія, 1878, КФ ДІІТ
Гришечкін С. А. Фізика : навч.-метод. зб. задач в VI частинах / С. А. Гришечкін. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. Ч. VI : Термодинаміка. 50 с.