ДІІТ сьогодні, № 03, 24 груд. 1998

Authors
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. В. А. Лазаряна
UKR: Газета «ДІІТ сьогодні» – орган ректорату і профкому Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Періодичне видання висвітлює питання про суспільне, наукове та культурне життя університетської спільноти та інші напрямки роботи з студентською молоддю. В номері розміщена стаття, яка присвячена 80 річчю Всеросійському науково-дослідному інституту залізничного транспорту.
ENG: The newspaper "DIT Today" is the organ of the rectorate and trade union committee of Academician V. Lazaryan Dnipropetrovs'k National University of Railway Transport. The periodical covers issues of social, scientific and cultural life of the university community and other areas of work with students. The number contains an article devoted to the 80th anniversary of the All-Russian Research Institute of Railway Transport.
газета, ДІІТ, ДНУЗТ, університетська спільнота, ВНДІЗТ, newspaper, DIIT, DNURT, university community, All-RRIRT
ДІІТ сьогодні : газета / засн. Дніпропетр. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. Дніпропетровськ, 1998. 24 груд., № 03.