Комп'ютерні мережі (Частина 1)

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами безвідривної форми навчання спеціальностей 123 «Комп'ютер-на інженерія» та 125 «Кібербезпека та безпека інформації» під час виконання лабораторних робіт з дисципліни «Комп'ютерні мережі» в першому модулі курсу. Навчально-методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, інструкції до виконання лабораторних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт, контрольні питання.
І. Жуковицький: ORCID 0000-0002-3491-5976; В. Дзюба: ORCID 0000-0003-3008-5669
навчально-методичні рекомендації, лабораторні роботи, мережева топологія «зірка», протокол ARP, Cisco Packet Tracer, Ubuntu, ipv4-адреси, 1895, КЕОМ
Комп'ютерні мережі : навчально-методичні рекомендації до лабораторних робіт/ упоряд. : І. В. Жуковицький, О. П. Заєць, В. В. Дзюба. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. Ч. 1. 50 с.