Оптимізаційні методи і моделі (навчальний посібник)

UK: Навчальний посібник охоплює основні розділи задач математичного програмування з чіткою та нечіткою постановками. В ньому наводяться матеріали і основні поняття з лінійного, нелінійного та динамічного програмування. Розглянуто як теоретичні так і практичні питання задач економіки, наведено методологію побудови оптимізаційних математичних моделей економічних задач і різноманітні прийоми як аналітичного, так і наближеного вирішення цих задач. Навчальний посібник призначений для студентів економічних спеціальностей. Навчальний посібник також може бути корисним для студентів, що навчаються за напрямами підготовки «Комп'ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення».
RU: Учебное пособие охватывает основные разделы задач математического программирования с четкой и нечеткой постановками. В нем приводятся материалы и основные понятия из линейного, нелинейного и динамического программирования. Рассмотрены как теоретические так и практические вопросы задач экономики, приведены методологию построения оптимизационных математических моделей экономических задач и разнообразные приемы как аналитического, так и приближенного решения этих задач. Учебное пособие предназначено для студентов экономических специальностей. Учебное пособие также может быть полезным для студентов, обучающихся по направлениям подготовки «Компьютерные науки» и «Инженерия программного обеспечения».
В. Ільман: ORCID 0000-0003-0983-8611; T. Михайлова: ORCID 0000-0003-4609-7744; Л. Панік: ORCID 0000-0003-1343-3000
навчальний посібник, математичне програмування, лінейне програмування, нелінейне програмування, динамічне програмування, економіка, оптимізаційні методи, учебное пособие, математическое программирование, линейное программирование, нелинейное программирование, динамическое программирование, экономика, оптимизационные методы, study guide, mathematical programming, linear programming, nonlinear programming, dynamic programming, economics, optimization methods, КПМ, КІТ
Ільман В. М., Михайлова Т. Ф., Самойлов С. П., Панік Л. О. Оптимізаційні методи і моделі : навч. посіб.. Дніпро : Дріант, 2020. 240 с. ISBN 978-966-2394-45-0.