Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпро
UKR: Мета. Виконати дослідження стану виробництва автотранспортних засобів українськими підприємствами і обґрунтувати напрями їх подальшого розвитку в умовах сучасного національного ринку. Методика. Для дослідження використана загальна теорія систем і системний аналіз. Результати. Визначено, що за період 2009 – 2018 р.р. виробництво автотранспортних засобів в Україні має принципові ознаки невизначеності та запропоновані напрямки сталого конкурентоспроможного розвитку. Наукова новизна. Розроблені та визначені кількісні оцінки показників стану невизначеності виробництва автотранспортних засобів в галузі. Практична значимість. Визначено конкурентні переваги напрямку подальшого розвитку українських підприємств для виробництва автотранспорту на прикладі бізнесу ЗАТ "Єврокар".
RUS: Цель. Выполнить исследования состояния производства автотранспортных средств украинскими предприятиями и обосновать направления их дальнейшего развития в условиях современного национального рынка. Методика. Для исследования использована общая теория систем и системный анализ. Результаты. Определено, что за период 2009 - 2018 г.г. производство автотранспортных средств в Украине имеет принципиальные признаки неопределенности и предложены направления устойчивого конкурентоспособного развития. Научная новизна. Разработаны и определены количественные оценки показателей состояния неопределенности производства автотранспортных средств в отрасли. Практическая значимость. Определены конкурентные преимущества направлении дальнейшего развития украинских предприятий для производства автотранспорта на примере бизнеса ЗАО "Еврокар".
ENG: of their further development in the conditions of the modern national market. Methodology. For research the General theory of systems and the system analysis is used. Results. It is determined that for the period (2009 ‒ 2018) the production of motor vehicles in Ukraine has fundamental signs of uncertainty and proposed directions of sustainable competitive development. Scientific novelty Quantitative estimates of indicators of uncertainty in the production of vehicles in the industry have been developed and determined. Practical relevance. Competitive advantages of the direction of further development of the Ukrainian enterprises for production of motor transport on the example of business of CJSC Eurocar are defined.
В. Байгушев: ORCID 0000-0002-1582-2723
господарська діяльність, невизначеність, автотранспортні засоби, конкурентоспроможність, ринкове середовище, хозяйственная деятельность, неопределенность, автотранспортные средства, конкурентоспособность, рыночная среда, vehicles, uncertainty, industry, production, purchasing power, market, КФЕБ
Байгушев В. В. Стан і напрямок розвитку українських виробників автотранспортних засобів в умовах національного ринку. Review of Transport Economics and Management. 2019. Вип. 2 (18). С. 49–57. DOI: 10.15802/rtem.v18i2.190697.