Український державний університет науки і технологій
UKR: У методичних рекомендаціях викладено методику розрахунку основних параметрів конвеєрів, електричних, гідравлічних та пневматичних приводів засобів механізації та автоматизації виробничих процесів підприємств вагонного господарства, а також окремих конструктивних елементів вагоноремонтних машин та механізмів. Містять короткі теоретичні відомості за темами практичних занять, вихідні дані до завдань та приклади розрахунків. Для студентів ІІІ, ІV курсу денної та безвідривної форм навчання за ОПП «Вагони та вагонне господарство» спеціальності 273 «Залізничний транспорт», які можуть використовувати ці методичні рекомендації під час практичних занять, курсового та дипломного проєктування, а також у ході підготовки до складання поточного та модульного контролю з дисципліни «Технологія ремонту вагонів та вагоноремонтні машини»
В. Шапошник: ORCID 0000-0003-4701-6491; О. Шикунов: ORCID 0000-0002-8256-2634
вагонне господарство, вагоноремонтні машини, конвеєр, електропривід, гідропривод, пневмопривод, практичні заняття, методичні рекомендації, КВВГ, 1755
Технологія ремонту вагонів та вагоноремонтні машини. Приводи вагоноремонтних машин : метод. рекомендації до практичних занять / уклад.: В. Ю. Шапошник, О. А. Шикунов. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 63 с.