Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Бакалаврська дипломна робота виконана на 54 сторінках, містить 7 ілюстрацій, 8 таблиць та 13 джерел. Об’єктом дослідження є нульовий цикл одноповерхової будівлі. Метою дослідження є визначення раціональної технологічної послідовності виконання робіт нульового циклу для улаштування реальної будівлі торгівельного призначення. Розроблено калькуляцію трудомісткості та календарний графік улаштування робіт нульового циклу, зформовані технологічні карти виконання земляних робіт та улаштування монолітних залізобетонних фундаментів. Запроектовано будівельний генеральний план на відповідний період будівництва. Результати роботи: Виконані технологічні карти на земляні роботи та роботи з улаштування монолітних фундаментів. Передбачені заходи щодо контролю якості та безпеки виконання робіт.
ENG: The bachelor thesis consists of 54 pages, contains 7 illustrations, 8 tables and 13 sources. The object of the study is the zero cycle of a one-story building. The purpose of the study is to determine the rational technological sequence of zero-cycle works for arranging a real commercial building. Calculation of labor intensity and a calendar schedule for the arrangement of zero-cycle works were developed, and technological maps of the execution of earthworks and the arrangement of monolithic reinforced concrete foundations were formed. A construction master plan for the relevant construction period has been designed. Results of the work: Technological maps for earthworks and monolithic foundation installation works have been completed. Anticipated measures to control the quality and safety of work performance.
монолітний фундамент, ущільнення грунту, залізобетон, будівля торгівельного призначення, календарний графік, monolithic foundation, soil compaction, reinforced concrete, commercial building, calendar schedule, ВКР, КБВ
Арехов А. С. Визначення раціональної технологічної послідовності виконання робіт нульового циклу магазину продовольчих та непродовольчих товарів у складі торгівельного комплексу за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 80 г : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 192 – будівництво та цивільна інженерія / наук. керівник А. М. Нетеса ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 54 с.