Електромагнітна сумісність та безпека на залізничному транспорті № 13 (2017)

Authors
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У статтях відображені наукові дослідження, виконані авторами в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та інших організаціях. Статті присвячені вирішенню актуальних питань електромагнітної сумісності та безпеки на залізничному транспорті. Вісник представляє інтерес для працівників науково-дослідних організацій, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів, магістрантів і інженерно-технічних працівників.
RU: RU: В статьях отражены научные исследования, выполненные авторами в Днепропетровском национальном университете железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна и других организациях. Статьи посвящены решению актуальных вопросов электромагнитная совместимости и безопасности на железнодорожном транспорте. Вестник представляет интерес для работников научно-исследовательских организаций, преподавателей высших учебных заведений, докторантов, аспирантов, магистрантов и инженерно-технических работников.
залізничний транспорт, електромагнітна сумісність, безпека на залізничному транспорті, железнодорожный транспорт, электромагнитная совместимость, безопасность на железнодорожном транспорте, railway transport, electromagnetic compatibility, safety on railway transport
Електромагнітна сумісність та безпека на залізничному транспорті = Электромагнитная совместимость и безопасность на железнодорожном транспорте = Electromagnetic Compatibility and Safety on Railway Transport / Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. – Дніпро. – 2017. – № 13. – 144 с.