ДП "Український інститут промислової власності", м. Київ
UK: Спосіб дистанційної діагностики стану стрілочного переводу з електроприводом змінного струму, при якому безперервно виділяють тільки активну і миттєву потужність, наприклад, за допомогою датчика Холла, а потім детектують і осцилографують криву навантаження і по характеру зміни її гармонік роблять висновок про стан стрілочного переводу.
RU: Способ дистанционной диагностики состояния стрелочного перевода с электроприводом переменного тока, при котором непрерывно выделяют только активную и моментальную мощность, например, при помощи датчика Холла, а затем детектируют и осциллографируют кривую нагрузки и по характеру изменения ее гармоник делают вывод о состоянии стрелочного перевода.
EN: Method of remote diagnostics of the state of points and crossing with the electric drive of alternating current, at which only active and instantaneous power is continuously determined, for example, with the help of the Hall transducer, and then the load curve is detected and registered by an oscillograph, and the conclusion about the state of points and crossing is made according to the nature of a change in its harmonics.
МПК B61L 7/00, залізнична автоматика, електрична централізація, стрілочний перевід, діагностика, патент, КАТЗ
Спосіб дистанційної діагностики стану стрілочного переводу з електроприводом змінного струму: пат. 69057 Україна: МПК B61L 7/00. № 2003119922; заявл. 04.11.2003; опубл. 16.08.2004, Бюл. № 8. 1 с.