Educational Applications of Mobile Technologies in English Learning and Teaching (preprint)

Рівненський державний гуманітарний університет, Рівне
EN: In this paper by looking at some applications of mobile learning (m-learning) as well as some examples across various aspects of it, author observes the advantages and disadvantages derived from using mobile technologies for students as well as professionals. Here, it has been tried to demonstrate the benefits of using mobile phones in learning English as a second language.
UK: Дана стаття розглядає використання мобільного навчання та засобів його використання. Також у статті встановлено існуючі переваги та недоліки мобільного навчання, які виникають в залежності від того, ким воно використовується: студентами або спеціалістами. Автор статті обґрунтував ефективність використання мобільних телефонів при вивченні англійської мови як іноземної.
RU: Данная статья рассматривает использование мобильного обучения и способы его применения. Также в статье установлены преимущества и недостатки мобильного обучения, которые возникают в зависимости от того, кем оно используется: студентами или специалистами. Автор статьи обосновывает эффективность применения мобильных телефонов при изучении английского языка как иностранного.
Ye. Pererva: ORCID 0000-0002-9154-9407
m-learning, technology, applications, educational environment, навчання, технологія, додатків, освітнє середовище, обучение, технология, приложений, образовательная среда, КІМ
Pererva, Ye. Educational Applications of Mobile Technologies in English Learning and Teaching: [preprint] / Ye. Pererva // Сучасні проблеми германського та романського мовознавства : Міжнар. наук.-практ. конф. ( Рівне, 5.04.2016 р. ). – Рівне / Рівненський держ. гуманітар. ун-т, 2016. – С. 144–147.