Яка адвокація потрібна університетській бібліотеці: теорія і реальність (презентація)

No Thumbnail Available
Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Розглянуто адвокаційна діяльність університетської бібліотеки як комплексна дія. Висвітлено стратегічні завдання, цілі та мішені адвокації бібліотеки вишу. Запропоновано можливості якісних змін в іміджі бібліотеки.
RU: Рассмотрены адвокационная деятельность университетской библиотеки как комплексное воздействие. Освещены стратегические задачи, цели и мишени адвокации библиотеки вуза. Предложено возможности качественных изменений в имидже библиотеки.
С. Барабаш: ORCID 0000-0002-0428-6347
університетська бібліотека, адвокаційна діяльність, стратегічні завдання та цілі, імідж бібліотеки, университетская библиотека, адвокационная деятельность, стратегические задачи и цели, имидж библиотеки, university library, advocacy, strategic goals and objectives, image of the library
Барабаш, С. І. Яка адвокація потрібна університетській бібліотеці: теорія і реальність : [презентація] / С. І. Барабаш // University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали IV міжнар. наук.-практ. конф., 3–4 жовтня 2019 р. / М-во освіти і науки України, Дніпров. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна [та ін.]. – Дніпро, 2019.