Експертиза залізнично-транспортних пригод

UKR: У навчальному посібнику викладено правові аспекти судово-експертної діяльності в Україні та країнах ЄС. Розглянуто приклади побудови узагальнених моделей механізмів залізнично-транспортних пригод при проведенні судових експертиз та експертних досліджень, послідовність розробки методик експертних досліджень. Призначений для вивчення теоретичного матеріалу та виконання практичних і самостійних робіт студентами, що навчаються у закладах вищої освіти за напрямом 275 «Транспортні технології» і вивчають дисципліну «Експертиза залізнично-транспортних пригод». Ліцензовано за ліцензією Creative Commons Attribution (CC BY-NC-ND 4.0).
ENG: The manual contains the legal aspects of forensic activities in Ukraine and EU countries. Examples of the construction of generalized models of railway-transport accident mechanisms during forensic examinations and expert research, as well as the sequence of developing methodologies for expert research, are considered. Intended for studying theoretical material and performing practical and individual work by students studying in higher educational institutions in the specialty of 275 "Transport technologies" and studying the discipline "Examination of railway-transport accidents". Licensed under a Creative Commons Attribution License (CC BY-NC-ND 4.0).
М. Berezovyi: ORCID 0000-0001-6774-6737; D. Kozachenko: ORCID 0000-0003-2611-1350; Ya. Bolzhelarskyi: ORCID 0000-0002-4787-1781; Т. Bolvanovska: ORCID 0000-0001-6462-8524; А. Milianych: ORCID 0000-0003-3583-792X
Ліцензія Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International (CC BY-NC-ND 4.0) Із Зазначенням Авторства — Некомерційна — Без Похідних 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-ND 4.0)
навчальний посібник, відкритий підручник, транспортні технології, експертиза залізнично-транспортних пригод, залізнично-транспортні пригоди, класифікація експертиз, судова залізнично-транспортна експертиза, судово-експертна діяльність, відкриті освітні ресурси, ліцензія (CC BY-NC-ND 4.0) , open tutorial, transport technologies, examination of railway accidents, railway accidents, classification of examinations, judicial railway and transport expertise, judicial expert activity, open educational resources, license (CC BY-NC-ND 4.0), open textbook , OER , КУЕР, КТВ, КРС (ЛІ)
Березовий М. І., Козаченко Д. М., Болжеларський Я. В., Болвановська Т. В., Мілянич А. Р. Експертиза залізнично-транспортних пригод : навч. посіб. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 187 c. DOI: 10.15802/978-617-8314-48-4.
Berezovyi, M. I., Kozachenko, D. M., Bolzhelarskyi, Ya. V., Bolvanovska, T. V., & Milianych, A. R. (2023). Ekspertyza zaliznychno-transportnykh pryhod [Examination of railway accidents]. Dnipro, Ukraine: Ukrainskyi derzhavnyi universytet nauky i tekhnolohii. [In Ukrainian].