Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська дисертація виконана на 84 сторінках, містить 33 ілюстрацій, 4 таблиць та 19 джерел. Мета роботи – розробка комплексу лабораторних робіт для дослідження механізмів безпеки бездротових мереж Wi-Fi студентами кафедри ЕОМ. Об'єкт дослідження – безпека бездротових мереж Wi-Fi. Предмет дослідження – механізми захисту бездротових мереж Wi-Fi від несанкціонованого доступу та перехоплення трафіку. Мета роботи – розробка комплексу лабораторних робіт для дослідження механізмів безпеки бездротових мереж Wi-Fi студентами кафедри ЕОМ. Методи дослідження – аналіз науково-технічної літератури, експериментальні дослідження безпеки Wi-Fi мережі з використанням Wireshark та Aircrack-ng, статистична обробка результатів. Одержані результати – у роботі проаналізовано стандарти безпеки бездротових мереж, досліджено методи налаштування механізмів захисту Wi-Fi. Проведено експериментальні дослідження щодо перехоплення трафіку у тестовій мережі. Розроблено 2 лабораторні роботи для вивчення студентами питань забезпечення безпеки бездротового зв’язку.
ENG: The master's thesis is executed on 84 pages, contains 33 illustrations, 4 tables and 19 sources. The purpose of the work is to develop a set of laboratory works for studying the security mechanisms of Wi-Fi wireless networks by the students of the Computer Engineering department. The object of research is the security of Wi-Fi wireless networks. The subject of research is the protection mechanisms of Wi-Fi wireless networks against unauthorized access and traffic interception. The purpose of the work is to develop a set of laboratory works for studying the security mechanisms of Wi-Fi wireless networks by the students of the Computer Engineering department. Research methods: analysis of scientific and technical literature, experimental research of Wi-Fi network security using Wireshark and Aircrack-ng, statistical processing of results. The obtained results: the paper analyzes wireless network security standards, explores methods for configuring Wi-Fi protection mechanisms. Experimental studies on traffic interception in a test network have been carried out. 2 laboratory works have been developed for students to study wireless communication security issues.
безпека, лабораторна робота, security, wi-fi, wireshark, aircrack-ng, laboratory work, ВКР, КЕОМ
Компанієць В. В. Комплексна тема «Розробка комплексу лабораторних робіт щодо дослідження бездротової мережі Wi-Fi». Розділ «Дослідження механізмів безпеки бездротової мережі Wi-Fi» : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 123 – комп’ютерна інженерія / наук. керівник І. В. Жуковицький ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 83 с.