Розробка автоматизованої системи продажу квитків в кінотеатрі

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Бакалаврська робота виконана. Вступ – в даному розділі описується сутність розробки, її актуальність. Складається з 1 сторінки. Збір та аналіз вимог до мобільного додатку – у цьому розділі ми розглядаємо та описуємо аналоги, аналізуємо їх оцінки доповнюючи це плюсами та мінусами та складаємо постановку подальшої роботи. Складається з 5 сторінок. Проектування – у цьому розділі описуються задачі проекту, його функціональні вимоги, вхідні та вихідні дані, описується вибір мови програмування та підходу розробки, проектується та розробляється прототип мобільного додатку який буде основою нашого мобільного додатку. Складається з 26 сторінок. Розробка – у цьому розділі, на основі прототипу, розробляється динаміка системи, екрани мобільного додатку, інтерфейс мобільного додатку, система навігації та дизайн. Складається з 8 сторінок. Тестування та налагодження – у цьому розділі розроблений мобільний додаток тестується методами білої та чорної скриньки. Складається з 6 сторінок. Загальні висновки – підсумки всієї роботи. Складається з 1 сторінки. Список використаних джерел – включає в себе бібліографічний список використаної літератури. Складає 1 сторінки. Додатки – містить технічне завдання. Кількість таблиць: 14 штук. Кількість рисунків: 41 штуки. Об’єкт розроблення – програмний продукт «Автоматизована система продажу квитків в кінотеатрі». Мета роботи – розробка програмного продукту. Метод для розв’язання задачі – використання об’єктно орієнтованого програмування. Отриманий результат – розроблений програмний продукт. Значення роботи – розробка програми, яка зможе автоматизувати роботу працівників кінотеатру.
ENG: Bachelor thesis completed. Introduction – this section describes the essence of the development, its relevance. It consists of 1 page. Collection and analysis of requirements for a mobile application - in this section, we consider and describe analogues, analyze their evaluations, supplementing it with pros and cons, and make a proposal for further work. It consists of 5 pages. Design - this section describes the project tasks, its functional requirements, input and output data, describes the choice of programming language and development approach, designs and develops a mobile application prototype that will be the basis of our mobile application. It consists of 26 pages. Development – In this section, based on the prototype, system dynamics, mobile app screens, mobile app interface, navigation system and design are developed. It consists of 8 pages. Testing and Debugging – In this section, the developed mobile application is tested using white box and black box methods. It consists of 6 pages. General conclusions are the summaries of the entire work. It consists of 1 page. List of used sources - includes a bibliographic list of used literature. Makes 1 page. Appendices - contains a technical task. Number of tables: 14 pieces. Number of drawings: 41 pieces. The object of development is the software product "Automated ticket sales system in the cinema". The purpose of the work is to develop a software product. The method for solving the problem is the use of object-oriented programming. The obtained result is a developed software product. The meaning of the work is the development of a program that will be able to automate the work of cinema workers.
розробка, автоматизована система, продаж квитків у кінотеатрі, мобільний додаток, інтерфейс мобільного додатку, development, automated system, cinema ticket sales, mobile application, mobile application interface, ВКР, КІТ
Юртєєв А. В. Розробка автоматизованої системи продажу квитків в кінотеатрі : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 121 – Інженерія програмного забезпечення / наук. керівник О. П. Іванов ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 76 с.