Теоретична механіка

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У методичних рекомендаціях наведено основні теоретичні відомості, які необхідні для виконання відповідної розрахунково-графічної роботи. Детально розглянуто розв’язання прикладів на тему «Динаміка матеріальної точки». Запропоновано завдання для самостійної роботи. Наведено список рекомендованої літератури, яким варто скористатися для поглибленого вивчення теоретичного матеріалу. Видання сприяє кращому засвоєнню теми «Динаміка матеріальної точки» дисципліни «Теоретична механіка», розвитку навичок виконання інженерних розрахунків, допомагає скоротити час на виконання розрахунково-графічної роботи. Для студентів всіх форм навчання тих спеціальностей, освітніми програмами яких передбачено вивчення дисципліни «Теоретична механіка».
О. Янгулова: ORCID 0000-0001-7248-4057; Л. Недужа: ORCID 0000-0002-7038-3006
методичні рекомендації, розрахунково-графічні роботи, механіка, матеріальна точка, динаміка, прямолінійний рух, 1824, КТМ
Теоретична механіка : метод. рекомендації до виконання розрахунково-графічної роботи на тему «Динаміка матеріальної точки» / уклад.: О. Л. Янгулова, Л. О. Недужа. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 33 с.