Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: Пропонується звернення науковців та практиків інформаційно-бібліотечної сфери до можливостей методологічної рефлексії. Доводиться необхідність підвищення рівня традиційної наукової рефлексії у бібліотекознавстві. Зміни самих дослідників стають результатом методологічної рефлексії і можуть скласти необхідний механізм відображення суттєвих властивостей атракторів глобального медіа простору, створення стратегічних образів бібліотек та змісту їх діяльності.
EN: It is proposed to scientists and practitioners of the information and library sphere to appeal to the possibilities of methodological reflection. The necessity of increasing the level of traditional scientific reflection in library science is proved. Changes of the researchers themselves are the result of methodological reflection and can form the necessary mechanism for reflecting the essential properties of attractors of the global media space, creating strategic images of libraries and the content of their activities.
В. Ільганаєва: ORCID 0000-0002-8577-2442
методологічна рефлексія, атрактори, стратегічний образ, механізм створення methodological reflection, attractors, strategic image, creation mechanism
Ільганаєва В. О. Методологічна рефлексія для стратегічного бачення та конструювання майбутнього бібліотек. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24799/13709.