Тезисы докладов 75 Международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы развития железнодорожного транспорта»

Authors
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
RU: В сборнике представлены тезисы докладов 75 Международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы развития железнодорожного транспорта», которая состоялась 14-15 мая 2015 г. в Днепропетровском национальном университете железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна. Рассмотрены вопросы, посвященные решению задач, стоящих перед железнодорожной отраслью на современном этапе. Сборник предназначен для научно-технических работников железных дорог, предприятий транспорта, преподавателей высших учебных заведений, докторантов, аспирантов и студентов. Печатается по решению Ученого совета Днепропетровского национального университета железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна от 05.05.2015, протокол №9.
UK: У збірнику представлені тези доповідей 75 Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту», яка відбулася 14-15 травня 2015 в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Розглянуто питання, присвячені вирішенню завдань, що стоять перед залізничною галуззю на сучасному етапі. Збірник призначений для науково-технічних працівників залізниць, підприємств транспорту, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів і студентів. Друкується за рішенням Вченої ради Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна від 05.05.2015, протокол №9.
EN: It’s offered abstracts of the 75 International Scientific & Practical Conference «the Problems and Prospects of Railway Transport Development» was in 14-15 of May 2015 in Dnipropetrovsk national university of railway transport named after academician V. Lazaryan. Questions about solving tasks of railway field on modern stage of development were offered in the article. Collection is introduced for science community of railway, transport corporations, teachers of higher schools, docents, doctors, aspirants and students. Printed according to science community of Dnipropetrovsk national university of railway transport named after academician V. Lazaryan from 05.05.2015 by protocol №9.
Проблемы и перспективы развития железнодорожного транспорта = Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту = The Problems and Prospects of Railway Transport Development: тезисы докладов 75 Международной научно-практической конференции. 14.05-15.05.2015 / Днепропетр. нац. ун-т ж.-д. тр-та им. акад. В. Лазаряна, Науч.- произв. предприятие "Укртрансакад". — Дніпропетровськ : Издательство Днепропетр. нац. ун-та железнодорожного трансп. им. акад. В. Лазаряна, 2015. – 510с.
подвижной состав, железнодорожный транспорт, тепловоз, вагоны, рухомий склад, залізничний транспорт, вагони, rolling stock, railway transport, locomotive, cars