Металеві конструкції. Частина 1. Розрахунок елементів

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпропетровськ
UKR: Методичні вказівки у трьох частинах. У першій частині викладено загальну послідовність та особливості виконання розрахунку елементів сталевої балкової клітки нормальної схеми на колонах для робочого майданчика виробничої будівлі в межах курсового проекту. Для самостійної роботи студентів спеціальності 6.06010101 «Промислове та цивільне будівництво» під час виконання курсового проекту з дисципліни «Металеві конструкції», також можуть бути корисними під час підготовки дипломних проектів та магістерських робіт.
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
методичні вказівки, будівельні конструкції, панелі настилу, другорядні балки, головні балки, колони, в'язі, 1556, КБВ
Металеві конструкції : метод. вказівки до виконання курсового проекту № 1 «Сталева балкова клітка». У трьох частинах. Ч. 1. Розрахунок елементів / уклад. Д. О. Банніков. Дніпропетровськ : ДНУЗТ, 2016. 59 с.