ДП "Український інститут промислової власності", м. Київ
UA: Спосіб отримання компонентів органічних розчинників з вентиляційних викидів фарбувальних підприємств, згідно з яким газові викиди пропускають через шар адсорбенту з холодною поверхнею з подальшим відокремленням адсорбенту від компонентів органічних розчинників. Для відокремлення компонентів органічних розчинників використовують як адсорбент сухий лід.
RU: Способ получения компонентов органических растворителей из вентиляционных выбросов покрасочных предприятий, согласно которому газовые выбросы пропускают через слой адсорбента с холодной поверхностью с дальнейшим отделением адсорбента от компонентов органических растворителей. Для отделения компонентов органических растворителей используют в качестве адсорбента сухой лед.
EN: Method for obtaining components of organic solvents from vent discharges of dye works; according to it gas discharge goes through a layer of adsorbent with cold surface, with the following separation of the adsorbent from the components of organic solvents. To separate the components of organic solvents one applies artificial ice as adsorbent.
МПК F23C 5/00, машинобудівна промисловість, фарбувальне підприємство, очистка вентиляційних викидів, патент, КБЖД
Спосіб отримання компонентів органічних розчинників з вентиляційних викидів фарбувальних підприємств: пат. 62604 Україна: МПК F23C 5/00. № 2003043365; заявл. 15.04.2003; опубл. 15.12.2003, Бюл. № 12. 2 с.