Теорія інформації та кодування

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами денної форми навчання освітнього ступеня «бакалавр» за ОПП «Комп’ютерна ін-женерія» спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» та ОПП «Кібербезпека» спе-ціальності 125 «Кібербезпека» під час виконання лабораторних робіт з дисципліни «Теорія інформації та кодування». Навчально-методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, інструкції до виконання лабораторних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт.
Р. Рибалка: ORCID 0000-0001-7444-0517: Л. Тимошенко: ORCID 0000-0003-3260-3335
навчально-методичні рекомендації, лабораторні роботи, комп'ютерні технології, Unicode, utf-8, кодування джерела, безумовна ентропія, умовна ентропія, методи стиснення, ітеративні коди, код Хемінга, модуляція, електронне видання, 1914, КЕОМ
Теорія інформації та кодування : навчально-методичні рекомен-дації до лабораторних робіт / упоряд. Р. В. Рибалка, Л. С. Тимошенко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 43 с.