Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації призначені для використання студентами другого (магістерського) рівня освіти денної та безвідривної форм навчання спеціальності 242 «Туризм» під час практичних занять з дисципліни «Організація обслуговування туристів у готелях». Видання містить рекомендації щодо виконання практичних занять: мету, завдання та перелік питань для опрацювання, а також , а також , а також , а також , а також , а також , а також перелік рекомендованої літератури.
О. Пікуліна: ORCID 0000-0003-4803-427X; Т. Полішко: ORCID 0000-0001-5773-4927
методичні рекомендації, практичні заняття, туризм, гостинність, індустрія дозвілля, готельні послуги, готельне господарство, устаткування готельних комплексів, обслуговування клієнтів, 1885, КЕМ ДІІТ
Організація обслуговування туристів у готелях : методичні рекомендації до практичних занять / уклад. О. В. Пікуліна, Т. В. Полішко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 25 с.