Англійська мова : методичні рекомендації до практичних занять. Ч. 1.

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Перша частина методичних рекомендацій торкається наступних тем: словники та їх типи, національна безпека і оборона, Державна служба України з безпеки на транспорті. Методичні рекомендації призначені для аудиторної та самостійної роботи студентів ІІ курсу денної форми навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти з військових спеціальностей. Методичні вказівки включають навчальні тексти з тем за програмою, завдання на закріплення лексики, тематичні проблемні ситуації та тексти для самостійного читання з оригінальних джерел.
А. Мунтян: ORCID 0000-0001-8375-4067
методичні рекомендації, мовознавство, англійська мова, словники, типи словників, національна безпека і оборона, транспортна безпека, КІМ ДІІТ, 1857, english, dictionary, type of dictionarie, national security and defence, transport safety
Англійська мова : методичні рекомендації до практичних занять для студентів IІ курсу за програмою «Іноземна мова » (військова спеціальна мовна підготовка) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. / уклад. А. О. Мунтян. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. Ч. 1. 46 с.