Іноземна мова. Частина ІІ: магістерський рівень

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами безвідривної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» (магістерський рівень) під час виконання практичної роботи з дисципліни «Іноземна мова». Навчально-методичні рекомендації забезпечені текстами, метою яких є навчання різним видам читання; вправами на засвоєння термінологічної лексики, перекладу, та контролю розуміння змісту прочитаного матеріалу, а також нормативним курсом англійської граматики для вивчення.
Т. Давидова: ORCID 0000-0001-6490-4971; Т. Кирпита: ORCID 0000-0002-9941-4312
навчально-методичні рекомендації, практичні роботи, мовознавство, англійська мова, комп'ютерні науки, 1906, КПтаІМ (ІПБТ)
Іноземна мова : навчально-методичні рекомендації до практичної роботи / упоряд. Т. А. Давидова, Т. В. Кирпита. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. Ч. II : магістерський рівень. 48 с.