Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпропетровськ
UK: В статті на перший план для підприємств залізничного транспорту виходять питання ефективної методики оцінки стану і рівня системи фінансової безпеки підприємства залізничного транспорту. Таким чином, актуальність статті зумовлена саме цією проблемою. Недостатня увага до проблем розробки методики оцінки системи фінансової безпеки на транспорті може призвести до втрати фінансової стійкості та фінансової незалежності підприємства, що може спричинити банкрутство підприємства. Завданням є забезпечення високого рівня фінансової безпеки на підприємствах залізничного транспорту.
RU: В статье на первый план выходят вопросы эффективной методики оценки состояния и уровня системы финансовой безопасности предприятия железнодорожного транспорта. Актуальность статьи обусловлена именно этой проблемой. Недостаточное внимание к проблемам разработки методики оценки системы финансовой безопасности на транспорте может привести к потере финансовой устойчивости и финансовой независимости предприятия, что может стать причиной банкротства предприятия. Задачей является обеспечение высокого уровня финансовой безопасности на предприятиях железнодорожного транспорта.
EN: The article highlights a problem concerning the ways of evaluation of financial security and its level on the railway transport enterprises. The relevance of this article is caused by this problem. Insufficient attention paid to the problems on the development of evaluation methods in this sphere could result in loss of financial stability and financial independence of the enterprise, which could lead to its bankruptcy. The challenge is to ensure a high level of financial security of railway enterprises.
фінансова безпека підприємства, залізничний транспорт, індикатори системи фінансової безпеки підприємства, финансовая безопасность предприятия, железнодорожный транспорт, индикаторы системы финансовой безопасности предприятия, financial security of company, railway transport, indicators of financial security system of company 216, КФЕБ
Почечун, О. І. Проблеми методики оцінки стану і рівня системи фінансової безпеки підприємств залізничного транспорту / О. І. Почечун // Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. – Дніпропетровськ, 2012. – Вип. 41. – С. 212–216. – DOI: 10.15802/stp2012/9017.