Бібліотеки ВНЗ м. Миколаєва у віртуальному просторі

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У статті висвітлено результати моніторингу віртуальних представництв бібліотек вишів м. Миколаєва у мережі Інтернет. Представлена роль соціальних медіа і соціальних мереж у діяльності бібліотек. Окреслено можливі шляхи підвищення популяризації електронних ресурсів книгозбірень вишів у читацькому середовищі.
RU: В статье освещены результаты мониторинга виртуальных представительств библиотек ВУЗов г. Николаева в сети Интернет. Раскрыта роль социальных медиа и социальных сетей в деятельности библиотек. Очерчены возможные пути повышения популяризации электронных ресурсов библиотек ВУЗов в читательской среде.
EN: The monitoring results of virtual representations of Mykolaiv University libraries in the Internet reflected in the article. Presented role of social-media and social networks of libraries. Outlined possible ways of increasing popularization of University libraries’ electronic resources in reader environment.
Бєлодєд, О. В. Бібліотеки ВНЗ м. Миколаєва у віртуальному просторі [Електронний ресурс] / О. В. Бєлодєд // Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф., 1—2 груд. 2016 р. / М-во освіти і науки України, Дніпропетр. нац. ун-т зал. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. — Дніпро, 2016. — DOI: https://dx.doi.org/10.6084/m9.figshare.4252403.
віртуальні бібліотечні представництва, бібліотечно-інформаційне обслуговування, соціальні мережі, виртуальные библиотечные представительства, библиотечно-информационное обслуживание, социальные сети, virtual library representation, library and information services, social networks