Дніпропетровський національний університет імені О. Гончара
RUS: В статье анализируется влияние семиотических и исторически-антропологических єлементів философско-культурных концепций Ю. М. Лотмана.
UKR: У статті аналізується вплив семіотичних та історично-антропологічних єлементів філософсько-культурних концепцій Ю. М. Лотмана.
ENG: Influence of semiotic and historically-anthropological єлементів of philosophical-cultural conceptions of is analysed in the article by Y.М. Lotman.
C. Айтов: ORCID 0000-0001-9049-5868
Ю. М. Лотман, историческая антропология, семиотика, философия культуры, реконструкция, історична антропологія, семіотика, філософія культури, реконструкція, Y. М. Lotman, historical anthropology, semiotics, philosophy of culture, reconstruction, КФС
Айтов С. Ш. Историко-антропологические и семиотические аспекты философии культуры Ю. М. Лотмана. Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Філософія. Соціологія. Політологія. 2012. Т. 20, № 9/2, вип. 22. С. 34–40. Полный текст.