Створення гіпертекстів: нові обрії для наукових бібліотек

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: У даній роботі університетські бібліотеки розглядаються як цифрові видавці. Перелічуються видавничі набутки бібліотеки Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (ДНУЗТ). Розглядається процес створення електронної книги як гіпертексту в рамках проєкту "Library Publishing"
EN: In this paper, university libraries are considered as digital publishers. The publishing acquisitions of the Library of Dnipro National University of Railway Transport named after Academician V. Lazaryan (DNURT) are listed. The process of creating an e-book as a hypertext within the Library Publishing project is considered.
університетська бібліотека, ДНУЗТ, цифрові видавництва, відкритий доступ, електронна книга, гіпертекст, university library, DNURT, digital publishing houses, open access, e-Book, hypertext, НТБ
Щербина М. О. Створення гіпертекстів: нові обрії для наукових бібліотек. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. V Міжнар. наук.-практ. конф., (м. Дніпро, 8–9 жовт. 2020 р.). Дніпро, 2020. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library2020/paper/view/22182/11381.