Економічне управління підприємницькою діяльністю суб’єктів господарювання

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Викладено зміст дисципліни «Економічне управління підприємницькою діяльністю суб'єктів господарювання», зокрема, розглянуто поняття економічного управління, його складові; розглянуто питання встановлення економічного порядку на підприємстві, основні форми організаційно-розпорядчих документів. Наведено характеристику бюджетування як процесу фінансового планування діяльності суб’єктів господарювання, стисло охарактеризовано основні форми бюджетних таблиць, способи їх заповнення даними. Надано характеристику видів та методів проведення фінансової діагностики підприємства з використанням системи оціночних показників та інтегральних моделей. Призначений для студентів другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність усіх форм навчання.
А. Найдовська: ORCID 0000-0003-3426-9422
навчальний посібник, управління підприємством, економічний порядок, бюджетування, фінансова діагностика, КЕП
Довбня С. Б., Найдовська А. О. Економічне управління підприємницькою діяльністю суб'єктів господарювання : навчальний посібник. Дніпро : УДУНТ, 2023. 86 с.