Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська дисертація виконана на 90 сторінках, містить 41 ілюстрацій та 24 джерел. Мета роботи – дослідження принципів побудови та функціонування бездротових мереж Wi-Fi та розробка на основі цього комплексу лабораторних робіт, що забезпечать практичне засвоєння студентами архітектури, апаратного і програмного забезпечення технології Wi-Fi, нададуть навички проектування, налаштування, аналізу, діагностики та моніторингу роботи Wi-Fi мереж з використанням сучасних програмних інструментів. Об’єкт дослідження – розгортання бездротової мережі Wi-Fi в інфраструктурному режимі. Предмет дослідження – процес налаштування мережевого обладнання для розгортання мережі Wi-Fi в інфраструктурному режимі. Методи дослідження – аналіз мережевого трафіку, вимірювання параметрів бездротового зв’язку. Одержані результати – проаналізовано принципи Wi-Fi, створено тестову мережу, досліджено її роботу, розроблено лабораторні роботи та контрольні запитання для вивчення технології Wi-Fi.
ENG: The master's thesis consists of 90 pages, contains 41 illustrations and 24 sources. The purpose of the work is to study the principles of construction and operation of wireless Wi-Fi networks and the development of a set of laboratory works based on this that will provide students with hands-on learning of Wi-Fi technology architecture, hardware and software, provide skills in design, configuration, analysis, diagnostics and monitoring of Wi-Fi networks using modern software tools. The object of research is the deployment of a Wi-Fi wireless network in infrastructure mode. The subject of the research is the process of configuring network equipment for deploying a Wi-Fi network in infrastructure mode. Research methods – analysis of network traffic, measurement of wireless communication parameters. The results obtained – the principles of Wi-Fi were analyzed, a test network was created, its operation was investigated, laboratory works and test questions were developed to study Wi-Fi technology.
бездротова мережа Wi-Fi, інфраструктурний режим, лабораторна робота, тестування, Wi-Fi wireless network, infrastructure mode, laboratory work, testing, wireless network, ВКР, КЕОМ
Олійник К. О. «Розробка комплексу лабораторних робіт щодо дослідження бездротової мережі Wi-Fi». Розгортання бездротової мережі Wi-Fi в інфраструктурному режимі та дослідження її роботи : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 123 – комп'ютерна інженерія / наук. керівник І. В. Жуковицький ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 90 с.