Ризик-менеджмент логістичної системи промислових підприємств

Поліграфцентр «Формат», Дніпро
UKR: У монографії авторами досліджено питання сучасних підходів до управління ризиками, системи ризик-менеджменту та логістичної системи промислових підприємств. Робота виконана в рамках бюджетної теми Б404050019, яка виконувалась на кафедрі менеджменту Національної металургійної академії України у 2019 – 2021 роках. Розраховано на викладачів та студентів економічних спеціальностей, передовсім технічних вузів, зокрема при опрацюванні ними розділів навчальних програм з дисциплін «Управління ризиками», «Логістика», «Менеджмент організації», слухачів факультету підвищення кваліфікації, аспірантів та керівників підприємств, буде корисна й всім тим, хто має намір самостійно поглибити знання з управління підприємствами та логістики.
H. Shportko: ORCID 0000-0001-7085-6136
промислове підприємство, логістична система, ефективність функціонування, управління ризиками, менеджмент організації, монографія, КМ (ІПБТ)
Каут О. В., Шпортько Г. Ю., Аніщенко Л. О. Ризик-менеджмент логістичної системи промислових підприємств : монографія. Дніпро : Поліграфцентр «Формат», 2022. 96 с. Наведено фрагмент тексту.