Пошук нових підходів у розвитку електронного каталогу

Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: Бібліотеці сьогодні відводиться особлива місія – забезпечувати читачам оперативний доступ до інформаційних ресурсів. Електронний каталог (ЕК) є саме тим інструментом, який забезпечує ефективність і зручність отримання необхідної інформації для користувача. Розглядаються сучасні напрямки, що дозволяють поліпшити пошук для задоволення вимог і очікувань користувачів.
EN: The library today has a special mission - to provide readers with quick access to information resources. The electronic catalog (EC) is exactly the tool that ensures the efficiency and convenience of obtaining the necessary information for the user. The modern directions are considered, allowing to improve the search to meet the requirements and expectations of users.
електронний каталог, пошукові можливості, користувачі, електронне середовище, Інтернет, інформаційний пошук, ефективність, зручність, доступ до інформаці, electronic catalog, search capabilities, users, electronic environment, Internet, information search, efficiency, convenience, access to information, НТБ
Скорченко І. В. Пошук нових підходів у розвитку електронного каталогу. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. V Міжнар. наук.-практ. конф., (м. Дніпро, 8–9 жовт. 2020 р.). Дніпро, 2020. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library2020/paper/view/22174/11372.