Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Бакалаврська робота виконана на 74 сторінках, містить 8 рисунків, 11 таблиць та 8 використаних джерел. В бакалаврські роботі було розглянуто хід розробки музичної програми з наданням практичних навичок у музиці, а саме: читання нот з нотного стану, розпізнання тональностей за наданим переліком нот на віртуальній клавіатурі, транспонування нот. Окрім цього, останні два мають режими інструментів, що надає змогу не тільки користуватись застосунком у навчальному плані, а ще й у плані як інструмента, коли музикантові необхідно прорахувати тональність чи транспонування. Розглядаються сьогоденні аналоги подібному застосунку, проектні рішення під час роботи над програмою та процес розробки та тестування самого застосунку. Пояснюється база знань щодо музичної теорії, що була імплементована у додатку. Мета роботи полягає у створенні конкуретноспроможного музичного навчального додатку для персональних комп’ютерів на ринку.
ENG: The bachelor's thesis is performed on 74 pages, contains 8 figures, 11 tables and 8 sources used. In the bachelor’s thesis development progress of the musical program with granting practical skills in music, especially: note reading from stave, tonalities identifying with note enumeration on virtual keyboard specified, note transposition were considered. Besides, the last two have instrument mode, which grants ability not only to use the app like for study, but also use it as the instrument, when musician needs to build tonality or do transposition. There were also nowadays analogues for the such app, project decisions during the work on the application and the development progress and testing itself considered. Knowledge basis about music theory, which was implemented into the app is explaining. The purpose of the study is to create a competitive music learning app for personal computers.
ПЗ, кастомізація, нота, тональність, лад, тоніка, півтон, тон, ступінь, знак альтерації, нотний стан, октава, мажор, software, customization, tonality, key, tonic, semitone, tone, degree, alteration sign, stave, octave, major, minor, ВКР, КТІ
Дєєв В. Ю. Розробка застосунку «Музична школа»: розробка інструментів для формування основних елементів музики : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 121 – Інженерія програмного забезпечення / наук. керівник І. В. Шаповал ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 74 с.