Дерев'яні конструкції

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: Методичні вказівки містять п’ять задач з розрахунку елементів дерев’яних конструкцій. Метою їх вирішення є формування і закріплення у студента навичок щодо самостійного застосування методу граничних станів до розрахунку елементів дерев’яних конструкцій, а також роботи з нормативно-довідковою літературою з питань їх проектування. Методичні вказівки призначені для студентів спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» при вивченні спеціалізованого курсу з проектування будівельних конструкцій - «Конструкції з дерева і пластмас». Технічні терміни подані в авторській редакції.
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
методичні вказівки, практичні заняття, будівельні конструкції, дерев'яні конструкції, метод граничних станів, 887, КБК
Дерев'яні конструкції : метод. вказівки до практ. занять з курсу "Конструкції з дерева і пластмас". Для студ. V курсу спец. "Промислове та цивільне будівництво" денної і заоч. форм навч. / уклад. : Д. О. Баннiков . Дніпропетровськ : Днiпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. iм. акад. В. Лазаряна, 2006. 34 с.