Аналітична геометрія

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Посібник містить теоретичний матеріал і велику кількість розв’язаних прикладів за темою «Аналітична геометрія». Для студентів денної та заочної форм навчання всіх спеціальностей. Іл. 99. Табл. 1. Бібліогр.: 3 назви.
ENG: The guide includes theoretical material and a large number of solved examples on the topic "Analytic geometry". For full-time and part-time students of all specialties.
Т. Гришечкіна: ORCID 0000-0003-1570-4150
навчальний посібник, аналітична геометрія, студенти, рівняння, площина, простір, study guide, analytical geometry, students, equations, plane, space, КВМ
Бусарова Т. М., Гришечкіна Т. С., Звонарьова О. В., Семенець Г. І. Аналітична геометрія : навч. посіб. Дніпро : УДУНТ, 2022. 118 с. ISBN 978-617-7440-29-0. Частина книги.