Рибкін Віктор Васильович : біобібліографічний покажчик

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Біобібліографічний покажчик присвячений науковим досягненням В. В. Рибкіна – доктора технічних наук, відомого вченого, педагога, з 2003 року професора кафедри “Колія та колійне господарство” та проректора Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Сферою наукових інтересів вченого являються питання улаштування та утримання колії, удосконалення конструкції її елементів, взаємодії колії й рухомого складу. За керівництва професора Рибкіна В. В. галузева науково-дослідна лабораторія була призначена головною науковою організацією на Україні з питань впливу на колію й стрілочні переводи. Покажчик містить: хронологічний покажчик наукових праць за 1976–2014 роки, авторський покажчик. Призначений для наукових співробітників, інженерно-технічних працівників, викладачів, аспірантів і студентів, а також усіх, хто цікавиться наукою в галузі залізничного транспорту.
RU: Биобиблиографический указатель посвящен научным достижением В. В. Рыбкина – доктора технических наук, известного ученого, педагога, с 2003 года профессора кафедры "Путь и путевое хозяйство" и проректора Днепропетровского национального университета железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна. Сферой научных интересов ученого являются вопросы устройства и содержания пути, усовершенствование конструкции его элементов, взаимодействия пути и подвижного состава. Под руководством профессора Рыбкина В. В. отраслевая научно-исследовательская лаборатория была назначена главной научной организацией на Украине по воздействию на путь и стрелочные переводы. Указатель содержит хронологический указатель научных работ по 1976-2014 годы, авторский указатель. Предназначен для научных сотрудников, инженерно-технических работников, преподавателей, аспирантов и студентов, а также всех, кто интересуется наукой в области железнодорожного транспорта.
EN: The bibliographic index is devoted to the scientific achievements of V. V. Rybkin - Doctor of Technical Science, famous scientist, teacher, since 2003 year was a professor of "Roadway and track facilities" department and pro-rector of Dnipropetrovsk National University of Railway Transport named after academician V. Lazaryan. Areas of scientist expertise are questions of track laying and maintenance, design improvement of its elements, track and rolling stock interaction. Under by supervision of professor Rybkin V. V., the branch research laboratory was appointed the main scientific organization in Ukraine by impact on the track and track switch. This index contains chronological index of scientific works over the 1976 to 2014, the author index. It is intended for researchers, engineers and technicians, teachers, post-graduate students and students, as well as all for those who are interested in science in the field of railway transport.
М. Дронь: ORCID 0000-0001-9881-9521
біобібліографічний покажчик, бібліографічний покажчик, бібліографія, Рибкін Віктор Васильович, биобиблиографический указатель, библиографический указатель, библиография, Рыбкин Виктор Васильевич, biobibliographic index, bibliographic index, bibliography, Rybkin Viktor V.
Рибкін Віктор Васильович : біобібліогр. покажч. / [уклад.: І. А. Попович, С. В. Калашникова, М. А. Дронь,] ; Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. — Дніпропетровськ : ДНУЗТ, 2016. — 41 с.