Металеві конструкції. Сортамент металопрокату. Ч. 2. Холодногнуті профілі

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпропетровськ
UKR: У довіднику наведено сортамент основних сучасних виробів холодногнутого металопрокату, які є найбільш вживаними для більшості видів сталевих конструкцій. Для самостійної роботи студентів спеціальності 7(8).06010101 «Промислове та цивільне будівництво» під час виконання курсових проектів з дисципліни «Металеві конструкції», також можуть бути корисними під час підготовки дипломних проектів та магістерських робіт.
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
довідник, металеві конструкції, листова сталь, фасонна сталь, холодногнутий металопрокат, КБВ
Металеві конструкції. Сортамент металопрокату : довідник: у 2 ч. Частина 2. Холодногнуті профілі / уклад. Д. О. Банніков. Дніпропетровськ : ДНУЗТ, 2014. 50 с.