Вчені записки кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Authors
Український державний університет науки і технологій, Навчально-науковий інститут «Інститут промислових та бізнес-технологій», Дніпро
UKR: Досліджено питання документознавства, інформаційної діяльності та керування персоналом підприємства в історико-культурному та соціально-комунікативному контекстах, вивчено роботу архівних, бібліотечних, інформаційних тощо установ. Збірник побудовано на матеріалах роботи кафедр гуманітарного та суспільного профілю ННІ «ІПБТ» УДУНТ та інших споріднених ЗВО. Для документознавців-фахівців, викладачів вищих, середніх спеціальних навчальних закладів, аспірантів та студентів-документознавців.
документознавство, бібліотечна справа, інформаційна діяльність, соціокультурний простір, керування персоналом, КДІД
Вчені записки кафедри документознавства та інформаційної діяльності : збірник наукових праць. Дніпро, 2022. Вип. 4. 94 с.