Маріупольський державний університет
UKR: Аналізуються особливості функціонування бібліотеки як комунікаційної установи в сучасному інформаційному просторі, розглядаються нові можливості бібліотек, в тому числі і в мережевому середовищі.
ENG: The peculiarities of the functioning of the library as a communication institution in the modern information space are analyzed, new possibilities of libraries, including in the network environment, are considered.
О. Решетілова: ORCID 0000-0002-7975-0773
інформаційно-бібліотечний простір, бібліотечна установа, комунікаційне середовище, information-library space, library institution, communication environment, КДІД
Решетілова О. М. Особливості функціонування бібліотеки як комунікаційної установи в сучасному інформаційному просторі. Інформологічні, документознавчі, бібліотекознавчі та архівознавчі студії в сучасному світі : зб. матеріалів І Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю, м. Київ, 27 жовтня 2022 р. Київ, 2022. С. 61–66.