Розробка основ розподіленого живлення об’єктів бюджетної сфери

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська робота виконана на 63 сторінках, містить 29 ілюстрацій, 4 таблиць та 12 використаних джерел. В магістерській роботі виконано аналіз розподілених енергетичних ресурсів. Оцінені позитивні та негативні сторони їх використання, а також заходи їх мінімізації. Був проведений аналіз енергоспоживання головного корпусу УДУНТ ДІІТ. За результатами була побудована кластерна структури забезпечення живленням частин головного корпусу і проведена оцінка енергетичної ефективності об’єкту з розподіленим живленням. Мета роботи – розробити основи розподіленого живлення для об’єктів бюджетної сфери для підвищення енергоефективності та зменшення впливу на довкілля. Об’єкт дослідження – розподілене енергопостачання бюджетних об'єктів, з фокусом на навчальні установи. Метод дослідження – в основу роботи покладені теоретичні та емпіричні методи.
ENG: The master's work is completed on 63 pages, contains 29 illustrations, 4 tables and 12 used sources. The analysis of distributed energy resources was performed in the master's work. The positive and negative sides of their use, as well as measures to minimize them, are evaluated. An analysis of the energy consumption of the main building of UDUNT DIIT was carried out. Based on the results, a cluster structure was built to supply power to parts of the main building, and an assessment of the energy efficiency of the facility with distributed power was carried out. The purpose of the work is to develop the basis of distributed power supply for objects of the budgetary sphere to increase energy efficiency and reduce the impact on the environment. The object of the study is the distributed energy supply of budget facilities, with a focus on educational institutions. The research method is based on theoretical and empirical methods.
розподілене енергопостачання, мікромережа, бюджетні установи, ефективність, оптимізація, distributed energy supply, microgrid, budget institutions, efficiency, optimization, ВКР, КІСЕ
Дідович О. С. Розробка основ розподіленого живлення об’єктів бюджетної сфери : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / наук. керівник А. В. Антонов ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 63 с.