Бібліотека як центр знань для громадянської науки (презентація)

Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: В роботі розглянуто сутність понять «громадянська участь», «громадянська наука», «громадянські вчені», «цивільні вчені», «відкритий доступ», «відкрита наука», «відкрита бібліотека», історія та міжнародні проекти громадянської науки, роль бібліотеки ЗВО в умовах невизначеності для розбудови громади й розвитку громадянської науки на прикладі Науково-технічної бібліотеки Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
EN: The essence of the concepts "civic participation", "civic science", "civic scientists", "open access", "open science", "open library", history and international projects of civil science are considered in the work. The role of the university library under conditions of uncertainty for community development and development of civil science based on the example of the Scientific and Technical Library of the Dnipro National University of Railway Transport named after Academician V. Lazaryan was studied.
громадянська наука, наукові дослідження, громадянська участь, відкрита наука, відкрита наука, наукові комунікації, civil science, scientific research, civic participation, open science, scientific communications, НТБ
Долматова Н. І. Бібліотека як центр знань для громадянської науки : [презентація]. University Library at a New Stage of Social Communications Development : тези доп. VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24827/13736.