Будівельні конструкції. Елементи та з’єднання сталевих конструкцій

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У методичних рекомендаціях викладено загальну послідовність та особливості виконання практичних розрахунків, присвячених проектуванню елементів та з’єднань сталевих конструкцій. Розрахунково-графічна робота являє собою набір задач, які передбачають як розрахунок, так і конструювання основних найбільш розповсюджених видів несучих елементів сталевих конструкцій та їх з’єднань між собою. Змістовно розрахунково-графічна робота підкріплює теоретичний матеріал, отриманий на лекційних заняттях. Методичні рекомендації призначені для практичних занять і самостійної роботи студентів освітнього ступеня «бакалавр» за ОП «Мости і транспортні тунелі» та ОП «Відновлення та будівництво штучних споруд на об’єктах національної транспортної системи» спеціальності 192 «Будівництво і цивільна інженерія» під час опрацювання дисципліни «Будівельні конструкції», а також можуть бути корисними під час підготовки кваліфікаційних бакалаврських і магістерських робіт. Також дані методичні рекомендації призначені для використання на практичних заняттях для дисципліни «Металеві конструкції (загальний курс)» за ОП «Відновлення та будівництво штучних споруд на об’єктах національної транспортної системи» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
будівельні конструкції, методичні рекомендації, розрахунково-графічні роботи, зварні шви, болти, розрахункові коефіцієнти, несучі елементи, з’єднання сталевих конструкцій, 1776, КБВ
Будівельні конструкції. Елементи та з’єднання сталевих конструкцій: методичні рекомендації до розрахунково-графічної роботи / уклад. Д. О. Банніков. Дніпро: УДУНТ. 2022. 35 с.