Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Тема магістерської дипломної роботи є актуальною, оскільки вивчення технологій квантової криптографії є важливою складовою галузі інформаційної безпеки, а отже має здійснюватись в максимально ефективний спосіб. Мета роботи полягає в розробці веб-додатку, який би дозволяв вивчати принципи роботи алгоритмів протоколів квантової криптографії та дозволяв би напрацьовувати практичні навички у їх використанні. Об’єктом дослідження є основні протоколи квантової криптографії, що існують і знайшли застосування на сьогодні. Предметом дослідження є розробка практичного засобу для вивчення протоколів квантової криптографії. При виконанні роботи проводився аналіз протоколів квантового розподілу секретного ключа між абонентами. У роботі був розроблений і запропонований потужний інструмент для вивчення технологій квантової криптографії.
EN: The topic of the master's thesis is relevant, because study quantum technologies is an important part of information security and must be doing in the best way. The purpose of the work is to develop a web application that would allow to study the principles of algorithms of quantum cryptography protocols and would allow to develop practical skills in their use. The object of research is the basic protocols of quantum cryptography that exist and are used today. The subject of research is the development of a practical tool for studying the protocols of quantum cryptography. During the work the analysis of protocols of quantum distribution of a secret key between subscribers was carried out. The paper developed and proposed a powerful tool for studying quantum cryptography technologies.
веб-додаток, технології квантової криптографії, алгорітм, Lider, web application, quantum cryptography technologies, algorithm, ВКР
Бєляєв О. І. Розробка додатку до системи Lider для відпрацювання лабораторних робіт за курсом «Прикладна криптологія» : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 125 – кібербезпека / наук. керівник І. В. Жуковицький ; Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. А. Лазаряна. Дніпро, 2020. 79 с.