Проблеми розвитку польської загальноосвітньої школи в УСРР В 20-х- на початку 30-х рр. ХХ ст.

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Вінниця
UK: У статті досліджується еволюція загальноосвітньої школи для польської національності в УСРР в 20-х - на початку 30-х рр. xx ст. Розкриваються складнощі, які постали перед польськими загальноосвітніми навчальними закладами в цей період.
RU: В статье исследуется зволюция общеобразовательной школы для польеской национальности в УССР в 20-х - начале 30-х гг. ХХ в. Раскрываются сложности, стоящие перед польскими общеобразовательными учебными заведениями в этот период.
EN: This paper ехаmіnеs evolution of а secondary school for pиpils of Polish nationality іn the USSR іn the 20s-early 30s of ХХ сеntиrу. The aиthor reveals the difficиlties faced bу the Polish secondary schools dиring this period.
О. Вознюк: ORCID 0000-0002-4186-6113
загальноосвітня школа, поляки, національні меншини, вчителі, учні, підручники, шкільні приміщення, общеобразовательная школа, национальные меньшинства, учителя, ученики, учебники, школьные помещения, school, poles, minorities, teachers, students, books, school premises, КГП (ЛФ)
Ніколіна, І. І. Проблеми розвитку польської загальноосвітньої школи в УСРР в 20-х – на початку 30-х рр. ХХ ст. / І. І. Ніколіна, О. М. Вознюк // Наук. зап. Вінниц. держ. пед. ун-ту ім. М. Коцюбинського. Серія : Історія. – 2016. – Вип. 24. – С. 82–86.