Англійська мова. Ч. 2.

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Друга частина методичних рекомендацій присвячена наступним темам: структура наукового дослідження, методологія наукової роботи, термінологія, вимоги до написання наукової статті, оформлення статті, формати цитування. Методичні рекомендації надають можливість студентам-аспірантам у процесі як практичних занять, так і під час самостійної роботи повторити й закріпити програмний матеріал. Для оптимізації засвоєння кожна тема супроводжується тренувальними вправами, виконання яких дозволяє зрозуміти ступінь засвоєння матеріалу. Для аудиторної та самостійної роботи студентів та аспірантів денної та заочної форм навчання.
А. Мунтян: ORCID 0000-0001-8375-4067; І. Шпак: ORCID 0000-0002-4305-498
методичні рекомендації, мовознавство, англійська мова, структура наукового дослідження, методологія наукової роботи, термінологія, вимоги до написання наукової статті, оформлення статті, формати цитування, КІМ ДІІТ, 1856, english language, structure of the scientific research, methodology of the scientific paper, terminology, requirements for writing a scientific article, rendering of an article, citation format
Англійська мова : метод. рекомендації до практичних занять для студентів-аспірантів : у 2 ч. / уклад. : А. О. Мунтян, І. В. Шпак. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. Ч. 2. 47 с.