Макроекономіка. Частина 1

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Наведені основні матеріали (тематичний план лекційних та практичних занять, перелік основних і додаткових літературних джерел, рисунки), необхідні для успішного засвоєння знань про методологічні та теоретичні положення макроекономіки, закони функціонування і розвитку національної економіки, основні макроекономічні проблеми та шляхи їх вирішення. Призначений для студентів усіх форм навчання спеціальності 051 – Економіка.
В. Білоцерківець: ORCID 0000-0002-6740-4611; О. Завгородня: ORCID 0000-0002-6546-1356
конспект лекцій, макроекономіка, кругообіг ресурсів, національні рахунки, ринкова система, ринок праці, грошовий ринок, інфляція, безробіття, КМЕПЕУ
Білоцерківець В. В., Завгородня О. О., Летуча О. В. Макроекономіка : конспект лекцій для студентів спеціальності 051 – Економіка. Частина І. (бакалаврський рівень) / за ред. В. В. Білоцерківця. Дніпро : УДУНТ, 2022. 49 с.