Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Методичні рекомендації містять основні поняття про розрахунок робочих та аварійних струмів в характерних точках схеми головної комутації тягової підстанції методом відносних одиниць, критерії вибору силового електрообладнання. Методичні рекомендації призначені для використання студентами всіх фори навчання спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка під час проведення практичних занять з дисципліни «Тягові та трансформаторні підстанції» та їх самостійної роботи, можуть бути використані слухачами інституту післядипломної освіти.
Т. Друбецька: ORCID 0000-0002-8580-9719
методичні рекомендації, курсовий проєкт, тягові підстанції, схеми, розрахунок, робочі струми, кабелі, ізолятори, автоматичні вимикачі, зарядно-підзарядний пристрій, акумуляторна батарея, 1810, КІСЕ
Тягові та трансформаторні підстанції : методичні рекомендації до курсового проєкту / уклад.: Т. І. Друбецька, А. М. Бойко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 44 с.