Алгоритми штучного інтелекту та машинного навчання для оцінювання автентичності наукової статті у Scopus: досвід перекладача (тези доповіді)

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Корпоративна етика української науки спонукає до недобросовісної практики, зокрема, наукових публікацій. Саме цей аспект наукової діяльності розглядається в доповіді. Гіпотеза дослідження базується на особистому практичному досвіді перекладу англійською мовою статей для журналів, які індексуються у Scopus.
ENG: The corporate ethics of Ukrainian science encourages unfair practices, in particular, scientific publications. This aspect of scientific activity is considered in the report. The research hypothesis is based on personal practical experience of translating articles into English for journals indexed in Scopus.
корпоративна етика, наукові публікації, академічна доброчесність, corporate ethics, scientific publications, academic integrity, Scopus
Осадчий В. І. Алгоритми штучного інтелекту та машинного навчання для оцінювання автентичності наукової статті у Scopus: досвід перекладача. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VІI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 06.10–07.10.2022 р.). Дніпро, 2022. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2022/paper/view/26788/15269.