Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Магістерська дипломна робота виконана на 228 сторінках, містить 126 використаних джерела. Результати цієї магістерської роботи можуть служити основою для подальших досліджень у галузі фразеології та перекладу політичних текстів, сприяючи подальшому розвитку цієї академічної області. Вивчення фразеології західного соціополітичного дискурсу та її впливу на українську мову відкриває нові можливості для покращення міжнародного спілкування та сприяє поглибленню розуміння мовних та культурних аспектів сучасного світу. Засвоєння методології дослідження та практичних навичок аналізу фразеологічних одиниць у політичному контексті може бути корисним для студентів та науковців, що спеціалізуються у галузі лінгвістики, перекладу, та політології. Робота відкриває можливість для поглиблення знань та розуміння важливості мовних процесів у політичному та суспільному житті, сприяючи розвитку критичного мислення та аналітичних навичок. Наступні дослідження в цій галузі можуть допомогти розширити нашу наукову базу та розуміння впливу мови на суспільні та політичні процеси в Україні та за її межами, сприяти подальшому вдосконаленню мовної політики, а також формуванню ефективних комунікативних стратегій в умовах глобалізації та міжкультурної взаємодії.
ENG: The master's thesis is 228 pages long and contains 126 references. The results of this master's thesis can serve as a basis for further research in the field of phraseology and translation of political texts, contributing to the further development of this academic field. The study of phraseology of Western socio-political discourse and its influence on the Ukrainian language opens up new opportunities for improving international communication and contributes to deepening the understanding of the linguistic and cultural aspects of the modern world.
фразеологізми, українська інтерлінгвістика, переклад, англійські фразеологізми, phraseology, Ukrainian interlinguistics, translation, English phraseology, ВКР, КФП
Савицька Т. М. Фразеологія західного соціо-політичного дискурсу та проблеми української інтерлінгвістики : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 035 – філологія / наук. керівник Т. І. Власова ; Укр. держ. у-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 228 с.