ДНУЗТ
UK: У статті розглядаються питання методичного забезпечення бібліотеки вищого навчального закладу, функції та значення методичної діяльності; розкривається досвід роботи науково-методичного відділу бібліотеки Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет».
RU: В статье рассматриваются вопросы методического обеспечения библиотеки ВУЗа, функции и значение методической деятельности; раскрывается опыт работы научно-методического отдела библиотеки Криворожского педагогического института ГВУЗ «Криворожский национальный университет».
EN: The article discusses issues of methodical supply in a university library, functions and significance of methodical work; experience of scientific-methodical department of the library of Kryvyi Rih Pedagogical Institute of State Higher Education Establishment―Kryvyi Rih National University‖ is dwelled upon.
Лебедюк, О. О. Методична діяльність наукової бібліотеки вищого навчального закладу (з досвіду роботи науково-методичного відділу криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет») // Библиотека высшей школы на новом этапе развития социальных коммуникаций : материалы междунар. науч.-практ. конф., 24-25 окт. 2013 г. / М-во образования и науки Украины, Днепропетр. нац. ун-т ж.-д. трансп. им. акад. В. Лазаряна. - Днепропетровск, 2013. - С. 87-92.
бібліотека вищого навчального закладу, методична діяльність бібліотеки ВНЗ, підвищення кваліфікації працівників бібліотек, библиотека вуза, методическая деятельность библиотеки ВУЗа, повышение квалификации работников библиотек, university library, methodical work in university library, professional development of librarians