Бази даних

Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами безвідривної форми навчання спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека» під час виконання індивідуального завдання з дисципліни «Бази даних». Навчально-методичні рекомендації містять постановку індивідуального завдання, приклад його виконання, контрольні запитання та завдання.
В. Пахомова: ORCID 0000-0001-8346-0405
навчально-методичні рекомендації, індивідуальні завдання, інформаційні технології, реляційна модель, бінарний зв'язок, метод нормальних форм, метод "сутність-зв'язок", 1911, КЕОМ
Бази даних : навчально-методичні рекомендації до індивідуального завдання / упоряд. В. М. Пахомова. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 21 с.